logo Fake Bake

Szkolenia

Akademia Fake Bake – niepowtarzalny klimat, wyjątkowi ludzie

Lata doświadczeń i praktyki sprawiły, że o opalaniu natryskowym wiemy wszystko, albo i jeszcze więcej. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą i zarażamy pasją. Nasze centrum szkoleniowe w Warszawie, jak i pozostałe punkty szkoleniowe, to jedyne takie miejsca w Polsce, gdzie pod okiem doświadczonych trenerów poznasz najnowsze trendy w opalaniu natryskowym oraz najlepsze techniki i triki zabiegowe. Dzięki umiejętnościom naszych Instruktorów, kursy opalania natryskowego Fake Bake cechują się najwyższym poziomem praktycznym oraz merytorycznym. Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę w świecie opalania, czy jako ekspertka chciałabyś uzupełnić swoją wiedzę.

Jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy usługę mobilnego opalania natryskowego i zbudowaliśmy sieć prężnie działających Ekspertek Mobilnych w całej Polsce #fakebakeathome. Oferujemy najwyższej jakości sprzęt oraz akcesoria i produkty do opalania natryskowego. Marka Fake Bake obroni się sama, to światowa jakość, innowacyjność i najlepsze kosmetyki opalające dostępne na rynku.

Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z opalaniem lub pragniesz podnieść swoje kwalifikacje, już dziś zapisz się na szkolenie Fake Bake w dogodnej lokalizacji na terenie całej Polski.


Nasza wiedza, to nie puste słowa, to fakty poparte liczbami

17

lat doświadczenia

12000

przeprowadzonych
szkoleń

ok

niezliczona ilość
wykonanych zabiegów

puchar

liczne nagrody
oraz wyróżnienia

oferta dla salonów

Oferta dla Salonów

Szkolimy duże Salony, ośrodki SPA i gabinety kosmetyczne w całej Europie. Zawsze dbamy o wysokie standardy, a nasze kursy z opalania natryskowego odbywają się w kameralnych, kilkuosobowych grupach, co pozwala naszym Szkoleniowcom na indywidualne podejście do każdego uczestnika.

To jednodniowy kurs opalania natryskowego, który składa się z części teoretycznej, praktycznej oraz wiedzy produktowej. Każdy uczestnik ma zapewnione materiały szkoleniowe, profesjonalny sprzęt oraz modelkę, którą opala samodzielnie podczas praktyki.

Po pomyślnie ukończonym kursie, otrzymasz Międzynarodowy Certyfikat Fake Bake. Istnieje również możliwość odbycia szkolenia online, jak i również w języku angielskim.

Czas trwania: 1 dzień
Cena szkolenia: 1500 zł netto

Zamów Zestaw

Oferta dla Ekspertek Mobilnych

Fake Bake at Home - Oferta dla Ekspertek Mobilnych

Chciałabyś wykonywać pracę, dzięki której budzisz się uśmiechnięta? Mieć niezależny i elastyczny czas pracy, który do tej pory był nieosiągalny? Zarabiać pieniądze o których tylko marzyłaś?

To ta oferta jest właśnie dla Ciebie. To ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Kurs ten dedykujemy osobom początkującym, nie związanym nigdy z branżą kosmetyczną i nie posiadającym wykształcenia w tym kierunku. Zgłaszając się do nas możesz mieć pewność, że zostaniesz potraktowana indywidualnie. Przekażemy Ci kompleksową wiedzę, abyś poczuła się kompetentna i pewna siebie, oraz zdobyła wszystkie potrzebne narzędzia do natychmiastowego rozpoczęcia działalności. Zapewnimy Ci materiały szkoleniowe, profesjonalny sprzęt oraz modelkę, na której samodzielnie wykonasz zabieg podczas praktyki. Nasze szkolenie pozwoli Ci stopniowo wyznaczać kolejne zawodowe cele, zaplanować własną ścieżkę kariery lub będzie to Twoje dodatkowe źródło dochodu.

Po pomyślnie ukończonym kursie z opalania natryskowego, otrzymasz Międzynarodowy Certyfikat Fake Bake w języku angielskim, który uprawnia do świadczenia usługi w Polsce i na całym świecie. Istnieje również możliwość odbycia szkolenia online, jak i również w języku angielskim.

Czas trwania: 1 dzień
Cena szkolenia: 1500 zł netto

Zamów Zestaw

Oferta dla Ekspertek Mobilnych
Oferta dla Ekspertek Mobilnych

Doszkolenia

Oferujemy serię szkoleń uzupełniających, na każdym etapie Twojego rozwoju, które przeprowadzane są zarówno pod kątem wiedzy merytorycznej, jak i praktycznej. Razem ustalamy agendę spotkania, skrojoną na miarę Twoich potrzeb, uwzględniając istotne zagadnienia i trudności. To od Ciebie zależy przebieg, czas i główne kwestie, które poruszymy podczas spotkania. Istnieje również możliwość umówienia się na doszkolenie online, również w języku angielskim.

Cena doszkolenia: 1000 zł netto

ZAREZERWUJ TERMIN

Doszkolenia
Doszkolenia 2

Ile możesz zyskać razem z Fake Bake?

Opcja No.1

Rozkręcamy się

Zakładamy, że wykonujesz 1 zabieg dziennie od Poniedziałku do Piątku

5x150zł = 750zł/tydz - 3 000 zł/m-c
5x180zł = 900zł/tydz - 3 600 zł/m-c

Opcja No.2

Zaczynamy działać

Zakładamy, że wykonujesz 2 zabiegi dziennie od Poniedziałku do Piątku
i co najmniej 2 zabiegi w weekend

12x150zł = 1 800zł/tydz - 7 200 zł/m-c
12x180zł = 2 160zł/tydz - 8 640 zł/m-c

Opcja No.3

Staramy się

Zakładamy, że wykonujesz 4 zabiegi dziennie od Poniedziałku do Piątku
i co najmniej 5 zabiegów w weekend

25x150zł = 3 750zł/tydz - 15 000 zł/m-c
25x180zł = 4500zł/tydz - 18 000 zł/m-cJeśli chciałabyś wprowadzić do swojej oferty najbardziej pożądany zabieg upiększający lub rozpocząć swoją przygodę z opalaniem natryskowym, to zapisz się na profesjonalne szkolenie do Akademii Fake Bake.

Szkolenia organizowane są na terenie całej Polski.

Zapraszamy do kontaktu:

Tel. 22-416-22-08
Wyślij email: help@fakebake.pl

Poniedziałek - Środa
9:00 - 17:00

Czwartek - Piatek
10:00 - 19:00

FAKE BAKE POLSKA
ul. Pańska 98 lok.204
00-837 Warszawa